SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HANDAN TOPRAK BENLİ RAKİBİNE FARK ATTI

Ünlü anket şirketi MetroPOLL araştırma şirketinin yaptığı ankette Avcılar mevcut Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli en yakın rakibi Ak Parti Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy’a fark attı.

HANDAN TOPRAK BENLİ RAKİBİNE FARK ATTI
Bu haber 24 Ocak 2019 - 15:16 'de eklendi.

Ünlü anket şirketi MetroPOLL araştırma şirketinin yaptığı Ocak ayı araştırmasında toplamda 2600 denek üzerinde yaptığı ankette Avcılar mevcut Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli en yakın rakibi Ak Parti Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy’a fark attı.

MetroPOLL araştırma şirketinin Avcılar’da yaptığı ankette Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli en yakın rakibini olan Ak Parti Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy’u bozguna uğrattı.

Önümüzdeki yerel seçimlerde Avcılar Belediye Başkanlığı için partilerin adayları aşağıdaki gibi olursa kime oy verirsiniz sorusuna Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli yüzde 48.4 oy alırken Ak Parti’nin adayı yüzde  37.8’de kaldı.

2014 yerel seçimlerinde de Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli Avcılar’da Ak Parti’nin adayı olan şu anda mevcut Ak Parti İl Başkanı Bayram Şenocak’a da 9 bin oy fark atmıştı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA