SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HASTA ÇOCUKLARA ZİYARET

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt Devlet Hastanesi’nde staj yapan sağlık lisesi öğrencilerini ve çocuk servisini ziyaret ederek çocuk hastalar ile yakından ilgilendi.

HASTA ÇOCUKLARA ZİYARET
Bu haber 27 Nisan 2017 - 10:38 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Başkan Kadıoğlu’nun ziyaret programına, Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Gürhan Bilgiç, Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli, Esenyurt Fatih Sultan Mehmet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Ali Barsbuğa ve sağlık meslek okuyan lise öğrencileri eşlik etti.

“Devlet Hastanemiz 500 yataklı araştırma hastanesine dönüşecek”

2004 yılında göreve geldiklerinde görevlerinin olmamasına rağmen ilk icraatlarının her mahalleye sağlık ocakları yaptırmak olduğunu dile getiren Başkan Kadıoğlu, “Esenyurt ilçemizde artık sağlık tesisi sorunu kalmamıştır. Devlet Hastanemizin arka bahçesinde yapımına başlanan 270 yataklı sağlık tesisimiz tamamlandığında Esenyurt Devlet Hastanemiz 500 yataklı araştırma hastanesine dönüşecektir. Biz, önce sağlık ve eğitim deyip çalışmalarımızı yaptık ve İlçemizi İstanbul’un cazibe merkezlerinden biri haline getirdik” dedi.

Daha sonra çocuk hastalar ile yakından ilgilenen Kadıoğlu rabbim tüm hastalara acil şifalar versin ve tez zamanda ayağa kalkmalarını nasip etsin”dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA