SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HASTANE ORTAMINDA FİZİK TEDAVİ

Beylikdüzü Belediyesi, vatandaşın sağlık sorunlarına çözüm bulan ve gerektiği durumlarda aracı olarak hastaları uzman kurumlara yönlendiren bir hizmeti daha hayata geçirdi.

HASTANE ORTAMINDA FİZİK TEDAVİ
Bu haber 15 Mart 2018 - 11:40 'de eklendi.

Nörolojik ve Ortopedik hastalıklara yönelik fizik tedavi gerektiren uygulamalar için Medical Park Florya Hastanesi ile ortaklaşa ücretsiz fizik tedavi hizmeti başladı.

Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan  “Fizyoterapi Birimi” 2015 yılı Kasım ayından bu yana koruyucu sağlık alanındaki destek hizmetine devam ediyor. Sosyal sorumluluk anlayışının bir gereği olarak, hizmeti hayata geçiren müdürlük, Beylikdüzü ilçe sınırlarında ikamet eden vatandaşlara, doktoru onayı alınmak suretiyle 10 seans fizik tedavi hizmeti almalarını olanak sağladı.

Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne kayıtlı ve fizik tedaviye ihtiyacı olan vatandaşlar, Sağlık İşleri Müdürlüğü Fizyoterapi Destek Birimi’ne ulaşarak belirtilen hizmetle ilgili gerekli başvuruyu sağlayabilir, detaylı bilgi için 444-09-39 numaralı çağrı merkezi üzerinden bilgi alabilirler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA