SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HAYAL EDİN, GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN

Küçükçekmece Belediyesi, TRT Spor Spikeri Yasin Dallı’yı  Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya getirdi.  

HAYAL EDİN, GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN
Bu haber 24 Mart 2018 - 11:11 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  konferans salonunda gerçekleşen söyleşiye Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetler Müdürü Oktay Kurt,Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Okul Müdürü Atilla Karataş,okul öğretmenleri ve öğrenciler  katıldı.

“ÖNCE HAYAL EDİN”

’Başarıya ulaşmak için önce hayal etmenin önemine değinen Yasin Dallı,   “Ben çocukluğumda Karacakılavuz’da ayçiçeği tarlalarında gezerken maç anlatırdım ve ileride bir gün radyo ya da televizyonda maç anlatmayı hayal ederdim. Çok şükür bunlar bana nasip oldu. Sizler de hayallerinizin peşinden koşun, mutlaka ulaşırsınız” ifadelerini kullandı. Yasin Dallı öğrencilerle mesleki anılarını paylaşarak, spiker olmak isteyen öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği program sonunda Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Okul Müdürü Atila Karataş tarafından Dallı’ya çiçek takim edildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA