SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Haftası sebebiyle engelli vatandaşlarla aynı sofrada buluştu. Başkan Kadıoğlu ilçede yaşayan engelli vatandaşlar tarafından hazırlanan sanatsal ürünlerin sergi açılışını gerçekleştirdi.

HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK
Bu haber 02 Aralık 2016 - 22:02 'de eklendi.

Esenyurt Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünün nikâh sarayında düzenlediği 1 Aralık Dünya Engelliler Günü programına Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.

“Hepimiz birer engelli adayıyız”

Kendisinin de bir engelli adayı olduğunu dile getiren Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, “ Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu döneme kadar aileler engelli çocuklarını saklarlardı. O dönem büyükşehir belediye başkanı olan Cumhurbaşkanımız engelli vatandaşlarımızın hayata kazandırılması için önemli adımlar attı. Göreve geldiğim günden bu yana bizler de engelli vatandaşlarımızın önündeki engelleri kaldırmak için çalışıyoruz. Bu hayatı birlikte paylaşmak için önümüzde hiçbir engel yok. Biliyoruz ki hepimiz birer engelli adayıyız. Bugün sizlerle aynı sofrada olmaktan çok mutluyum” dedi.

Başkan Necmi Kadıoğlu konuşmasının ardından yapılan eğitimleri başarıyla tamamlayan engelli vatandaşlara sertifikalarını verdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA