SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HAYIR DİYENE BASKI YAPILIYOR

Sosyal medya hesabından referandumla ilgili 5. videoyu #BaskılaraVeTehditlereHAYIR etiketiyle paylaşan CHP İstanbul Milletvekili Didem ENGİN, iktidarın her tür devlet olanağını kullanarak evet propagandası yaptığını belirterek, vatandaşlarımızı tehditlere ve baskılara boyun eğmeden 16 Nisan’da HAYIR demeye çağırdı.

HAYIR DİYENE BASKI YAPILIYOR
Bu haber 05 Nisan 2017 - 11:29 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

16 Nisan’da milletimizin bir karar vereceğini belirten Didem ENGİN, “Ancak her fırsatta millet iradesinden bahsedenler şimdi devletin tüm olanaklarını kullanarak millet iradesinin özgürce sandığa yansımasını engellemeye çalışıyorlar” dedi.

HAYIR DİYEN VATANDAŞLARIMIZA BASKI YAPILIYOR

Etrafınıza bir bakın, her yer evet pankartlarıyla dolu. HAYIR pankartlarını görebiliyor musunuz?” diye soran Didem ENGİN, “Göremezsiniz. Çünkü HAYIR pankartları kaldırılıyor, yırtılıyor, HAYIR broşürü dağıtanlar gözaltına alınıyor” diyerek HAYIR diyen vatandaşlarımıza yapılan baskılara değindi.

Yazılı ve görsel medyaya bakın, sabahtan akşama kadar sadece evet propagandası yapılıyor” sözleri ile ifade özgürlüğünün yara aldığını vurgulayan Didem ENGİN “Artık kimse özgürce düşüncesini ifade edemiyor” dedi.

TEHDİTLERE VE BASKILARA BOYUN EĞMEYEREK GELİN 16 NİSAN’DA HAYIR DİYELİM!

Korku toplumumuzun üzerine kapkara bir bulut gibi çökmüş durumda” diyen Didem ENGİN “Tehditlere ve baskılara boyun eğmeyerek gelin 16 Nisan’da HAYIR diyelim” çağrısı ile sözlerini tamamladı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA