SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HAYVANLARA ŞİFA DAĞITIYOR

Büyükçekmece Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki röntgen ve ultrason cihazları sahipsiz hayvanların tedavisinde önemli bir sağlık hizmeti veriyor.

HAYVANLARA ŞİFA DAĞITIYOR
Bu haber 08 Şubat 2017 - 11:28 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Sokak hayvanlarının herhangi bir kaza anında vücutlarında oluşan kırık, çıkık ve ezilme gibi durumlarda ayrıca çeşitli hastalıkların tanısında kullanılan cihazlar can dostlara hayat veriyor.

Ultrason ve röntgen cihazı alındı

Türkiye’nin en modern ve en büyük sahipsiz hayvan barınaklarından olan Büyükçekmece Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 veteriner hekim ve 20 personeliyle binlerce sahipsiz hayvana bakım, tedavi ve barınma hizmeti veriyor. Büyükçekmece Belediyesi’nce merkeze kazandırılan röntgen ve ultrason cihazları sahipsiz hayvanların tedavisinde önemli bir hizmet veriyor.

“Önemli bir sağlık hizmeti”

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde 5 binin üzerinde sahipsiz hayvana bakım, tedavi ve barınma imkanı sağlandığını belirterek; “Gerek merkezdeki gerekse ilçe genelindeki sahipsiz hayvanların tedavilerinde daha hızlı, daha doğru teşhis konulabilmesi için merkezimizde bir röntgen bir de ultrason cihazı dahil ettik. Bu cihazlar can dostlarımızın sağlıklarına kavuşabilmeleri ve yaşamlarını sağlıklı biçimde sürdürebilmeleri açısından önemli bir hizmettir” dedi.

01

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA