SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HEDEF MİLLİ TAKIM

Çatalca Belediyesi Karate Takımı durmak bilmiyor. Sakarya İller Arası Karate Ligi’nin 5. Etabı “Mehmetçiğe” destek amaçlı yapıldı. Bu anlamlı turnuvada 5’te 5 yaparak 5altın madalya kazanan takım ilçeye gururla döndü.

HEDEF MİLLİ TAKIM
Bu haber 26 Şubat 2018 - 10:37 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın destekleriyle her hafta ayrı bir turnuvaya katılan Çatalca Belediyesi Karate Takımı, Sakarya’da devam eden iller arası karate liginde başarılı sonuçlar almaya devam etti. Turnuvanın 5. Etabı, “Mehmetçiğe Destek Turnuvası” olarak düzenlenirken, 5 sporcusuyla turnuvaya katılan takımın rakip tanımayan karatecileri, anlamlı turnuvadan 5’te 5 yaparak 5 altın madalya ile döndü.

Hedef Milli Takım

Antrenörleri Muzaffer Muyan eşliğinde yoğun çalışmalarını başarıya dönüştüren takım, Çatalca’nın adını karate ile özdeşleştirdi. Turnuvalarda oldukça ilgi gören takım, hem ilçeyi tanıtmak, hem de daha çok maç yaparak tecrübelerini artırmak için gayret veriyor. Başarılı karate takımının hedefi; 28/Mart -1/Nisan 2018 tarihlerinde, Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde yapılacak olan Türkiye Minik ve Yıldızlar Milli Takımına sporcu vermek olarak açıklanırken, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, takımı tebrik ederek başarılı olacaklarına inancının tam olduğunu söyledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA