SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HER HAFTA BİR MAHALLE

Avcılar Belediyesi’nin geleneksel esnaf buluşmaları gerçekleştirildi. 2016 yılının son esnaf buluşmasında Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak esnafı dinledi. Toprak ayrıca bir hafta boyunca bir mahalleyi gezip, esnafı ve vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunacağını belirtti.

HER HAFTA BİR MAHALLE
Bu haber 05 Aralık 2016 - 20:58 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Belediye ve esnafın bağını daha da güçlendirmek için her ayın ilk pazartesi günü düzenlenen esnaf buluşmaları Avcılar Zübeyde Hanım Nikah Sarayı’nda gerçekleştirildi. Esnafla görüş alışverişinde bulunan Başkan Handan Toprak esnafın sıkıntılarını başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte değerlendirdi.

Avcılar’daki her mahalleyi dolaşıp orada tespitler yapacaklarını söyleyen Başkan Toprak; ‘Bir hafta boyunca bir mahallemizi dolaşacağız. Orada yaşayan vatandaşlarımızı ve esnafımızı dinleyip mahallelerimizin daha modern ve gelişmiş hale nasıl getirebiliriz. Nasıl katkı sunarız bunları konuşacağız’ dedi.

BİREBİR KONUŞTU

Her esnafla birebir konuşan Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak esnafın sorunlarını dinledi. Birim müdürleri ile birlikte sorunları not alan Başkan Toprak; ‘Esnafımızla her ayın ilk pazartesi günü buluşuyoruz. Birlikte hareket edip sıkıntılarının çözüme kavuşması için çalışıyoruz. Belediyemiz ve esnafımız arasındaki bağı daha da güçlendirmekteyiz. Esnaflarımıza bizlerle bir arada oldukları için teşekkür ediyorum’ şeklinde konuştu

11

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA