SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HER YÖNÜYLE FARK YARATACAK

Sosyal belediyecilik adına yaptığı çalışmalara devam eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yeni sosyal tesisler kazandırmayı sürdürürken ilçedeki park sayısı da her geçen gün artıyor.

HER YÖNÜYLE FARK YARATACAK
Bu haber 05 Haziran 2018 - 12:52 'de eklendi.

Büyükçekmece Belediyesi’nin Tepecik Mahallesi’nde yapımını tamamladığı Barış Parkı ile Amfi Tiyatro düzenleme ve yenileme çalışmaları tamamlanmak üzere.

Tepecik halkı yeni sosyal tesisine kavuşacak

Bölge denetimleri sırasında vatandaşların talepleri üzerine harekete geçen Başkan Akgün, Tepecik’e çok modern ve fark yaratan bir tesis yapılması için kolları sıvadı. 3 bin metrekare alan üzerine inşa edilen sosyal tesisin içerisinde, kafeterya, çocuk oyun grupları, spor alanları, yürüyüş yolları ve yeşil alanlar mevcut. Barış Parkı’nın hemen yanında bulunan amfi tiyatro kısmının da yenileme çalışmaları yapılıyor. Barış Parkı, Tepecik halkına sadece park değil aynı zamanda da çok amaçlı bir sosyal tesis hizmeti verecek.

Akgün: Prestijli bir sosyal tesis yaptık

Yapılan park ve yenileme çalışmalarını yakından takip eden Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün; “Baştan aşağı yenilenen ve içerisine sosyal tesis yapılan Tepecik Barış Parkı, vatandaşlarımız için sosyal zenginlikleriyle fark yaratacak bir proje. Sadece çocuklarımızın değil her yaştan vatandaşımızın yararlanabileceği, sosyal aktiviteler gerçekleştirebileceği özel bir projeyi daha hayata geçiyoruz. Yapımı tamamlandığında her yaştan vatandaşa ev sahipliği yapabilecek imkanlara sahip, prestijli bir sosyal tesisi Büyükçekmecemize kazandırmış olmanın mutluluğunu paylaşacağız’’ şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA