SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HER ZAMAN YANINDAYIZ

Nefus Nakipoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’ni ziyaret eden Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, “Engelli çocuklarımızın her zaman yanındayız” dedi.

HER ZAMAN YANINDAYIZ
Bu haber 07 Mart 2017 - 22:27 'de eklendi.

207 öğrencinin eğitim ve uygulama olanağı bulduğu okulu; Bakırköylü mahalle muhtarlarıyla  ziyareti sırasında Bakırköy Belediye Başkanı  Dr. Bülent Kerimoğlu  şu açıklamada bulundu: “Bakırköylü değerli işadamımız Hilmi Nakipoğlu’nun değerli annesi Nefus Nakipoğlu adına yaptırılan ve zihinsel engelli çocuklarımıza iş eğitimi ve uygulama olanağı veren okulumuza emeği geçen hayırsever Nakipoğlu ailesine ve değerli öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum. Biz de belediye olarak kültür-sanat faaliyetlerinde, spor faaliyetlerinde her zaman okulumuzun yanında olmaya devam edeceğiz. Belediyemizin tüm olanaklarını artırarak engelli çocuklarımıza sunmaya devam edeceğiz. Engelli kardeşlerimizi de yaptıkları çalışmalardan dolayı kutluyorum.”

Bakırköy Belediye Başkanı ve mahalle muhtarlarının ziyaretinde Nefusoğlu ailesinden Hilmi Nakipoğlu da bulunarak misafirlerine bilgi verdi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA