SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Bakırköy Belediyesi Botanik Parkı’nda Amiyotrofik Lateral Skleroz- Motor Nöron(ALS-MNH) hastalarıyla bir araya geldi.            

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
Bu haber 15 Mayıs 2017 - 10:40 'de eklendi.

ALS-MNH Derneğinin yöneticilerinin de katıldığı buluşmada; Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu,” Bakırköy Belediyesi olarak engelli yurttaşlarımızın her zaman yanında olacağımızın sözünü veriyoruz.” dedi.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, ALS-MNH hastalarına hitaben şu şekilde konuştu: “bizim açımızdan engel; görmeyen gözde, yürümeyen ayakta, duymayan kulakta değildir. Engel; engelli yurttaşı görmeyen yurttaştadır, engelli yurttaşa adım atmayan ayaktadır, engelli yurttaşın sorunlarına empati göstermeyen kalptedir. Biz Bakırköy’de, engelli yurttaşlarımızın hayatını zorlaştıracak projelere belediye olarak müsaade etmiyoruz. Bakırköy’de önceki yıllarda engele ruhsat vermeyeceğimizi dile getirdik ve bunu tam kararlılıkla sürdürüyoruz. Bundan sonra yapılacak olan bütün projelerde de mutlaka engelli hassasiyetlerine dikkat ederek imar planları ve  çevre düzenlemeleri yapacağız. “

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA