SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HIZINA YETİŞİLMİYOR

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, teknik ekibiyle birlikte ilçe genelinde sürdürülen çalışmaları ve yapımı devam eden projeleri yerinde denetledi.

HIZINA YETİŞİLMİYOR
Bu haber 10 Ekim 2016 - 12:00 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Günün ilk ışıkları ile birlikte Büyükçekmece Hayvanları Koruma, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni teknik ekibiyle birlikte gezen Başkan Akgün, merkezde bulunan hayvanların kış aylarından etkilenmemsi için kolları sıvadı. Akgün, merkezde barınan hayvanların kış mevsimini daha sağlıklı bir ortamda geçirebilmeleri için gerekli tüm tedbirlerin alınması yönünde talimat verdi.

 Yol yapım seferberliği sürüyor

Büyükçekmece Hayvanları Koruma, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni denetledikten sonra yapımı devam eden yolları da denetleyen Başkan Akgün, ilk önce Çakmaklı yolu, Büyükçekmece – Eskice – Karaağaç bağlantı yolu ve Dr. Hasan Akgün Caddesi’nde yapılan çalışmaları teknik ekibiyle birlikte inceledi. Başkan Akgün, 2015 yılında başlatılan yol yapım seferberliğinin 2016 yılında da aynı kararlılıkta devam ettiğinin altını çizerek; “İlçemiz genelinde yapılmadık yol kalmayacak” dedi.

“Vatandaşın düşüncesine önem veriyoruz”

Atatürk Mahallesi’ndeki Barbaros ve Serinpınar caddelerinde yapılacak olan yol ve tretuvar projelerini de yerinde inceleyen Başkan Akgün, mahalle halkından gelen talepleri de dinledi. Vatandaşlardan gelen talep ve önerilerin her zaman yol gösterici olduğunu kaydeden Başkan Akgün; “Yapmış olduğumuz her çalışmada ve projede ilk önce halkımızın görüşlerini aldık. Onların istek ve talepleri her zaman bize ışık tutmuş ve doğruyu göstermiş” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA