SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HİZMETİN İLK KAPISI MUHTARLARDIR

Esenyurtlu muhtarlar, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

HİZMETİN İLK KAPISI MUHTARLARDIR
Bu haber 19 Ekim 2016 - 19:19 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısı ile ilçede görev yapan 43 mahalle muhtarını makamında kabul etti. Tüm muhtarlar adına Esenyurt Muhtarlar Derneği Başkanı ve İncirtepe mahalle muhtarı Ahmet Kuzgun ile Namık Kemal Mahalle Muhtarı Murat Cambaz, Başkan Kadıoğlu’na eski fotoğraflardan oluşan bir tablo hediye etti. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu günün anlamı sebebiyle tüm mahalle muhtarlarına hediye takdim etti.

Muhtarlar halka hizmetin ilk kapısıdır

Muhtarları makamında kabul eden Başkan Kadıoğlu, “ Muhtarlar halka hizmetin ilk kapısıdır. İlçemde görev yapan muhtarların ve tüm muhtarlarımızın 19 Ekim muhtarlar gününü kutluyorum.  Görevinizde başarılar diliyorum. Yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Kadıoğlu kendisine makam ziyareti sonrasında 43 mahalle muhtarı ile Esenkent Mahallesi Hasbahçe parkında bir araya gelerek muhtarları kahvaltıda ağırladı. Kahvaltı programına Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci ve Belediye Başkan Yardımcısı Gazanfer Karakaş da katılım sağladı. Kadıoğlu, mahalleler hakkındaki sorunları ve eksikleri sırasıyla muhtarlardan dinleyerek çözümleri için talimat verdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA