SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

İBB SÖKTÜ ONLAR KURDU

Referandum kampanyaları kapsamında Beylikdüzü metrobüs durağında kurulan CHP’ye ait çadır, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından söküldü. Sökülen cadırın yerine CHP Beylikdüzü İlçe yönetimi yeniden çadır kurdu.

İBB SÖKTÜ ONLAR KURDU
Bu haber 08 Nisan 2017 - 11:05 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Uzun süredir yan yana duran AK Parti ve CHP çadırlarında çalışmalar sürdürülürken, bugün İBB zabıta ekibi gelerek CHP çadırının prefabrike benzediğini, bu nedenle yıkılması gerektiğini bildirdi.

CHP İlçe Başkanı Avukat Turan Taşkın Özer’in çadırın AK Parti’nin 5 metrekarelik çadırından daha küçük 4 metrekare olduğu iddiası görevlileri ikna etmedi.

Özer, görevlilerin kendisine “Burada kermes yapmayacağınızın garantisi var mı?” diyerek itirazını kabul etmediğini ve söküm işlemine başladığını söyledi. Toplanan CHP’liler “Mustafa Kemal’in Askerleriyiz” diye slogan atarken bazı partililer gözyaşlarını tutamadı.

CHP İlçe Başkanı Turan Taşkın Özer’in açıklamasının ardından görevliler CHP’nin ’hayır’ çadırını söktü.

İBB SÖKTÜ ONLAR YENİDEN KURDU

İBB’nin çadırı sökmesinin ardından CHP Beylikdüzü İlçe yönetimi yeniden çadır kurdu. CHP İlçe Başkanı Turan Taşkın Özer yaptığı açıklamada; Büyükşehir Mahallesi Beylikdüzü Metrobüs Durağı’na “yeterli büyüklükte” olan HAYIR çadırlarımız kurulmuştur. Her zaman yıkıcı değil, yapıcı olduğumuzu hatırlatırım” dedi.

ibb

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA