SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

İBB’DEN EĞİTİM DESTEĞİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2017 – 2018 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla 40 okulda 35 bin öğrenciye okul çantası ve kırtasiye seti desteğinde bulundu.

İBB’DEN EĞİTİM DESTEĞİ
Bu haber 29 Eylül 2017 - 15:30 'de eklendi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü 12 eylül’de başlayan 2017 – 2018 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla 40 okulda okul çantası ve kırtasiye seti desteğinde bulundu. Okullar açıldığı günden buyana yapılan eğitim desteği ile 35 bin öğrenciye ulaşıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl okullar açılırken ve ara tatil dönemlerinde gerçekleştirdiği öğrencilere eğitim seti desteği bu yıl da devam etti.

“Bir Takdir de Büyükşehir’den” projesi ile bugüne 115 bin başarılı öğrenciye bisiklet, zeka oyunları ve kitap gibi çeşitli karne hediyeleri ile ödüllendiren İstanbul Büyükşehir Belediyesi Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen okullarda eğitim seti desteğini bu yıl da sürdürdü.

Bu yıl 12 Eylül’de başlayan 2017 – 2018 eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla 40 okulda gerçekleştirilen eğitim desteği kapsamında ilkokul, ortaokul ve liseye devam eden 35 bin öğrenciye okul çantası, defter ve derslerinde kullanabilecekleri kırtasiye malzemeleri hediye edildi.

İstanbul’un 39 ilçesini kapsayan ve bir hafta içinde tamamlanan eğitim desteği kapsamında öğrenciler, öğretmenler ve okul yönetimleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA