SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

İHTİYACI OLAN BİZE GELSİN

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün; “Ramazan gibi mübarek bir ayda büyük Büyükçekmece ailemle aynı sofraları paylaşmak, birlikte oruç açmak benim en büyük mutluluğumdur” diye konuştu.

İHTİYACI OLAN BİZE GELSİN
Bu haber 08 Haziran 2017 - 12:19 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyükçekmece Belediyesi’nin geleneksel mahalle iftarlarına Dizdariye mahallesinde devam edildi.

Büyükçekmece Belediyesi’nin geleneksel mahalle iftarları bu yılda ilçe halkından yoğun ilgi görüyor. Dizdariye mahallesindeki iftara Büyükçekmeceliler büyük ilgi gösterirken iftara katılan davetlilerle tek tek ilgilenen Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, vatandaşların sorun ve taleplerini de dinleme fırsatı buldu.

RAMAZAN PAYLAŞMAK DEMEKTİR

İftar öncesinde konuşan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün,  Ramazan gibi, İslam dinin en mübarek ve en anlamlı ayında büyük Büyükçekmece ailesi ile aynı sofrada orucunu açmanın, aynı yemeği paylaşmanın kendisini son derece mutlu ettiğini belirterek şunları söyledi: “Ramazan ayında çevrenizdeki maddi durumu iyi olmayan insanlara mutlaka yardım elinizi uzatın. Belediye olarak biz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gereken yardımı yapıyoruz. Olurda gözümüzden kaçan ve sizin bildiğiniz yardıma ihtiyacı olan birileri varsa mutlaka bize bildirin. Ramazan birlik, beraberlik ve paylaşmak demektir. Mahalle iftarlarında sizlerle aynı sofrayı paylaşmak, sizlerle birlikte oruç açmak benim ve ekibimin en büyük mutluluğudur. Hepinizin Ramazan’ı mübarek olsun.”

Başkan Akgün’ün konuşmasının ardından edilen duayla birlikte orucunu açan Büyükçekmeceliler, Ramazan ayının güzelliğini bir kez daha hep birlikte yaşadı. Başkan Akgün iftar yemeğinin ardından Meryem ve Abdurrahman Baştürk ailesinin evine konuk oldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA