SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

İLÇE BAŞKANI DAMAT TEBRİK ETTİ

Ak Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı İsmail Damat, hac ibadetini tamamlayıp yurda dönen İstanbul’un ünlü balıkçısı Balıkçı Kenan’ı tebrik ederek, denizlerde yeni av sezonunda bereket ve bolluk diledi

İLÇE BAŞKANI DAMAT TEBRİK ETTİ
Bu haber 27 Eylül 2017 - 11:57 'de eklendi.

İstanbul’un ünlü balıkçısı Balıkçı Kenan’ı ziyaret eden Ak Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı İsmail Damat, yeni av sezonunun bereketli geçmesi dileğinde bulundu. Geçtiğimiz hafta Hac ibadetini tamamlayarak yurda dönen Balıkçı Kenan Balcı’yı, tebrik ederek ibadetinin kabul olması dileğinde bulunan Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Damat, sezonun ilk balıklarıyla fotoğraf çektirdi.

“BALIK HALİNİ TAKİP EDİYORUZ”

Balıkçı Kenan’ın Beylikdüzü Yaşam Vadisi Tesisleri’ni gezerek yeni av sezonunda çıkan balık türleri hakkında bilgi alan Ak Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı İsmail Damat, İstanbul balık halinin bölgeye taşınmış olduğunu hatırlatarak, balık halindeki çalışmaları yakından takip ettiklerini belirtti. Damat, tüm balıkçı camiasına da Kenan Balcı’nın şahsında bereketli bir sezon dileğinde bulundu.

BALIK BOLLUĞU MESAJI VERDİ

Ak Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı İsmail Damat ve yönetiminin ziyaretinde kendilerine; kutsal topraklardan getirdiği gül suyu, hurma ve zemzem suyundan ikram eden Balıkçı Kenan Balcı, hac ibadeti sırasında yaşadıklarını anlattı. Kenan Balcı, “İmkanı olan herkesin kutsal toprakları görmesi gerekli. Orada atmosfer bambaşka. İnsan, tarif edilemez duygular içinde oluyor” diye konuştu. Misafirlerine av sezonu ile ilgili de bilgi aktaran Balıkçı Kenan Balcı, havaların serinlemesiyle balık artışı yaşanacağını, balıkların daha lezzetli bir hal alacağını söyledi.  

img_5386

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA