SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

İMAMOĞLU HİZMETLERİ ANLATTI

Beylikdüzü’nü nitelikli bir geleceğe hazırladıklarını belirten İmamoğlu, “Yönetim felsefemizde emanete, doğaya, emeğe, kente, bilime, tarihe, değere ve farklılıklara saygı var.” dedi. Tüm müdürlükler kapsamında son bir yıllık hizmetleri içeren sunum, çalışmaları somut bir tablo ile ortaya koydu.

İMAMOĞLU HİZMETLERİ ANLATTI
Bu haber 12 Nisan 2017 - 11:16 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Hizmette 3. yılını geride bırakan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, gelinen noktayı yol arkadaşlarına anlattı. Beylikdüzü Belediye personeli ile Beykent World Point’te bir araya gelen Başkan İmamoğlu, son bir yılın özetini anlatan 2016 yılı Faaliyet Raporu sunumunu gerçekleştirdi. İmamoğlu, Beylikdüzü’ndeki dönüşüm için çalışmaları aralıksız sürdürdüklerini ifade ederek, “Etik ve ahlaki değerleri içermeyen hiçbir gelişme, gerçek bir gelişme değildir. Kamu kaynaklarının nasıl kullanılmasına dair ilkeli ve net bir tavır sergilenmek zorundadır.” dedi.

Başkan İmamoğlu, 3 yıldır hizmet kalitelerini arttırmaya çalıştıklarını, ilçeyi 2030’a taşımaya hazırlandıklarını ifade etti. Vatandaş nezdinde şeffaf, açık, sorgulanabilir bir yönetim süreci gerçekleştirdiklerine dikkat çeken İmamoğlu, yaşam şartlarında en yüksek standartlara sahip olmak için hizmet ürettiklerini kaydetti. Etkinlikte ayrıca Uluslararası arenada dünyanın en iyi online reklam videosu seçilen Beylikdüzü Belediyesi’nin hazırladığı Cumhuriyet ve Demokrasi Filmi de izletildi. Büyük alkış alan video sonrası İmamoğlu, Türkiye’nin en çok huzura ve eşit yaşam koşullarına ihtiyacı olduğunu belirterek, aydınlık ve çağdaş bir gelecek için, özgür yarınlar için herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini vurguladı.

faaliyet-raporu-sunumu-5

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA