SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

İMAMOĞLU MORAL VERDİ

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Gürpınar’a taşınan Beylikdüzü Su Ürünleri Hali’ni gün ağarmadan ziyaret etti. Mezattan balık alan ve esnafın sıkıntılarını dinleyen İmamoğlu, zor şartlar altında çalıştıklarının farkında olduklarını belirtti ve esnafa moral verdi. 

İMAMOĞLU MORAL VERDİ
Bu haber 25 Ocak 2017 - 10:21 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Yenikapı’dan Beylikdüzü Gürpınar’a taşınan Su Ürünleri Hali, bir süredir bölgede hizmet veriyor.  Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da esnafın ve halin durumunu yakından incelemek amacıyla sabahın ilk saatlerinde Su Ürünleri Hali’ni ziyaret etti. Esnafın haldeki durumunu değerlendiren ve esnafın yaşadığı mesleki sıkıntıları dinleyen Başkan İmamoğlu, çalışanlara moral verdi. İmamoğlu, mezattan balık da satın aldı.

Bölgedeki restaurantta balık çorbası içen İmamoğlu, daha sonra İstanbul Su Ürünleri Komisyoncuları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Mazlum ile kahvaltı yaptı. Su ürünleri halindeki esnafın çalışma şartlarının iyileştirilmesi gerektiğini beliren İmamoğlu, balık halinin Gürpınar’a taşınması ile birlikte bölgenin öneminin daha da arttığını, hizmetin aksamaması ve ulaşım sorunlarının çözülmesi için projelerin çıkarılması gerekliliğini vurguladı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA