SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

İŞ ADAMLARI YEMEKTE BULUŞTU

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, sanayici ve iş adamları ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

İŞ ADAMLARI YEMEKTE BULUŞTU
Bu haber 23 Kasım 2016 - 12:36 'de eklendi.

Florya Beyti restoranda gerçekleşen yemekte konuşan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Büyükçekmece’yi kalkındıracak; insanımıza iş, aş ve ekmek imkanı sağlayacak yatırımlar üzerine her geçen gün daha fazla düşünüyoruz. Bölgemizin nüfusu artıyor, ihtiyaçlar çoğalıyor. İşverenlerimiz üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor onlara teşekkür ediyorum. Elbirliği ile daha fazla iş imkanı yaratmalıyız. Tüm derdimiz bu” dedi.

Akgün, işverenlere teşekkür etti ve belediyenin yeni yatırım ve projelerini anlattı.
Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı Kulüp Başkanı da olan Dr. Akgün konuşmasında klübün başarılarına da yer verdi. Dr. Akgün  şöyle devam etti: ”2017 yılına yaklaşırken Büyükçekmece çevresindeki sanayici ve iş adamı dostlarımızla birlikteyiz. Bu akşam Büyükçekmece’nin gelişmesi ve büyümesini ilgilendiren projeleri tartıştık. 2017’nin ilk ayı içinde öncelikle Büyükçekmece’yi kalkındıracak, insanımıza iş, aş ve ekmek imkanı sağlayacak yatırımlar üzerine tekrar çalışma yapacağız. Belediyemizin ve ilçemizin gelişmesine katkı sağlayacak yeni projeleri değerlendirip, projelerin devreye sokulması için yapabileceklerimizi konuştuk. 2017’de daha güçlü bir ekiple daha büyük işler yapmanın imkanlarını arayacağız.” 

Basketbol takımına tam destek

FIBA Avrupa Ligi’nde başarılı bir grafik çizen Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol takımımız da bu akşam bizlerle birlikte olan işadamı  arkadaşlarımızın desteği ile daha da başarılı olacaktır. Takımımıza,  ilçemizin  takımına güvenimiz sonsuz, takımın  daha da başarılı olacağına hepimiz  inanıyoruz. Davetimiz üzerine bu akşam bizleri yalnız bırakmayan dostlarıma teşekkürlerimi sunarım.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA