SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

IŞIKLAR’DAN ESNAF ZİYARETİ

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, ilçe genelindeki mahallelerde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine ilçe merkezinde devam ediyor.

IŞIKLAR’DAN ESNAF ZİYARETİ
Bu haber 22 Aralık 2016 - 11:32 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, ilçede esnaf ziyaretleri yaparak hem esnafın sorunlarını dinliyor hem de yeni yıllarını kutlayarak hayırlı işler diliyor. Başkan Işıklar yaptığı ziyaretlerde esnafa Atatürk posterinin yer aldığı yeni yıl takvimi de hediye etti. İşler ve ülke gündemi üzerine sohbette bulunan Işıklar’a ziyaretlerinde CHP Silivri Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti. İlçe genelinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Işıklar, esnafın çayını içerek hizmetlere ilişkin taleplerini dinledi.

Ziyaretleri ile ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Işıklar: “Bu sabah Eski Sanayi Bölgesi, Marmara (Endülüs) Sokaktaki esnaflarımızı belediye meclis üyesi arkadaşlarım ile birlikte ziyaret ettim. Kendilerine, artık belediyemizin bir geleneği olan ve her yıl merakla beklenen 2017 yılı Atatürk Takvimlerimizi hediye ettik. Bu vesileyle İçinden geçtiğimiz sıkıntılı süreçte öngörüsünü bir kez hayranlıkla kabul ettiğimiz Ulu Önderimizin saygıyla hep hatırlayacağımızı ve hatırlarımızdan silmeye çalışanlarında karşısında dimdik duracağımızı belirtmek isterim. Silivrimizin her evinde Atatürk, her işyerinde Atatürk… Biz büyük bir aileyiz” dedi. Işıklar, mahallelerde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine devam edecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA