SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

İSTANBUL İTFAİYESİ MADALYALARI TOPLUYOR

Amerika’da devam eden ‘Polis ve İtfaiye Oyunları’nda mücadele veren İstanbul İtfaiyesi, oyunların üçüncü gününde 3 bronz madalya daha alarak madalya sayısını 11’e çıkardı.

İSTANBUL İTFAİYESİ MADALYALARI TOPLUYOR
Bu haber 12 Ağustos 2017 - 13:42 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi; Dünya Polis ve İtfaiye Oyunları’nda (World Police & Fire Games) madalya sayısını 11’e yükseltti. Oyunların ilk gününde 2 altın 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazanan Ay-yıldızlı ekibimiz ikinci gün; Serbest Stil Güreşte 80 kg’da Halit Pınar ile gümüş, 59 kg’da da Erol Özçelik ile bronz kazandı. Atletizm 3000 metrede ise Yasin Bilmez gümüş madalya aldı.

Oyunların üçüncü gününde ise 1500 metre serbest yüzme ve 200 metre karışık yüzmede Nurettin Ünal bronz madalyaları aldı. Atletizm yüksek atlamada ise Alper Ateş derecesiyle bronz madalya kazandı.

İstanbul İtfaiyesi Dünya Polis ve İtfaiye Oyunları’nın üçüncü gününün sonunda toplam madalya sayısını 11’e yükseltti. Oyunların ilk gününde 59 Kg’da Halit Pınar ve 71 Kg’da Şükrü Akyıldız altın madalya, 80 Kg’da Erol Özçelik ve yine aynı kiloda Nurettin Ertekin gümüş madalya, 75 Kg’da da Ramazan Alpul bronz madalyayı ülkemize getirmişti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA