SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

İSTANBUL’DA KAR NE ZAMAN BİTECEK?

İstanbul’da dün gece zayıflayıp son bulan kar yağışı bugün öğlen saatlerinde etkili bir şekilde yeniden başladı.

İSTANBUL’DA KAR NE ZAMAN BİTECEK?
Bu haber 10 Ocak 2017 - 13:54 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

İstanbul’ da kar yağışının başlamasıyla birlikte öğrenciler yarın da okulların tatil olup olmayacağı merak etmeye başladı. Kar tüm İstanbul’da aynı saatte ve yoğun bir şekilde yağmaya başladı.

AKOM UYARMIŞTI

AKOM’dan alınan bilgilere göre, öğle saatlerinde kar yağışının yeniden başlaması ve akşam saatlerine kadar da molalarla devam etmesi bekleniyordu, beklenen kar başladı.. Akşam lodos yönüne dönmesi beklenen rüzgarın güneyden taşıyacağı ılık hava ile sıcaklıkların birkaç derece artması bekleniyor.

Salı, çarşamba ve perşembe günü İstanbul’da karla karışık yağmur bekleniyor. Gece sıcaklığı -3 derece olan İstanbul’da çarşamba önce 0 dereceye perşembe günü de 3 dereceye yükselecek. Gündüz sıcaklığı 7 dereceye çıkacak.

Cuma günü parçalı bulutlu, Cumartesi ise yağmur görülecek. Sıcaklığın Cumartesi günü gündüz 10 dereceye kadar çıkması bekleniyor.

İSTANBUL’DA KAR NE ZAMAN BİTECEK?

İstanbul’da kar yağışının 13 Ocak Cuma günü etkisini yitirmesi bekleniyor. Hafta boyunca hissedilen en düşük sıcaklık -3 derece, en yüksek sıcaklık ise 7 derece olacak.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA