SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

İŞTE AKŞENER’İN YENİ PARTİSİ

Eski SAT komandosu Ali Türkşen Twitter hesabından Meral Akşener’in kuracağı partinin logosunu paylaştı.

İŞTE AKŞENER’İN YENİ PARTİSİ
Bu haber 25 Ekim 2017 - 10:41 'de eklendi.

Eski SAT komandosu Ali Türkşen Twitter hesabından Meral Akşener’in partisine ait olduğu düşünülen parti kartını paylaştı.

Eski SAT komandosu Ali Türkşen, Twitter hesabından, yarın kurulması planlanan Meral Akşener’in partisine ait olduğu düşünülen parti kartını paylaştı.

Paylaşılan kartın üzerinde, etrafında sekiz çizgi bulunan güneş şeklindeki parti logosu dikkat çekti.

Türkşen yaptığı paylaşımda ‘Vatanıma milletime hayırlı olsun’ dedi. Ali Türkşen, ay başında Meral Akşener’in teklifi üzerine partisine katılma kararı aldığını açıklamıştı.

‘Vatanıma milletime hayırlı olsun’ mesajını paylaşan Ali Türkşen, ‘Evet partinin amblemi bu. Ve evet yemek yiyerek tanışarak sohbetle başladık. Fesatlık etmeyecek herkesin desteğini bekliyoruz…” diye yazdı.
PARTİNİN PROGRAMI BELLİ OLDU
MHP’den ihraç edilen Meral Akşener’in yarın açıklaması beklenen yeni partinin programı belli oldu.

Meral Akşener, bugün yeni partisinin programını açıklayacak. Akşener önce, partilililer ile birlikte saat 09.00’da İçişleri Bakanlığı’na giderek partinin başvuru dilekçesini verecek. Ardından Yenimahalle’de bulunan Nazım Hikmet Kültür Merkezi’ne geçecek olan Akşener, burada parti ile ilgili açıklamalarda bulunacak. Bu arada yeni partinin programı da belli oldu. ‘İyi bir Türkiye’, ‘Demokrasi ve Hukuk’, ‘Toplum’, ‘Kamu Yönetimi’, ‘İç ve Dış Güvenlik’, ‘Kurumlar’, ‘Dış Politika’ ve ‘Hedefler’ başlıklı 8 ana hedeften oluşan parti programında ana slogan ise, ‘Türkiye iyi olacak’ oldu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA