SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

İSTOÇ’DA HAYIR TURU

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Bağcılar İSTOÇ’da esnafı ziyaret ederek 16 Nisan’da gerçekleşecek anayasa değişikliği referandumunda niçin hayır diyeceklerini anlattı.

İSTOÇ’DA HAYIR TURU
Bu haber 11 Nisan 2017 - 15:39 'de eklendi.

CHP’nin anayasa değişikliği referandumu saha çalışması kapsamında daha önce  Bakırköy’ü mahalle mahalle, İstanbul 3. Bölgedeki ilçeleri pek çok kez, Sakarya, Kastamonu, Tokat, Çorum, Sivas,Ardahan ve Kars’ı ziyaret eden CHP’li Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, İSTOÇ esnafının gösterdiği sıcak ilgiye teşekkür ederek, ”Çocuklarımızın geleceği için hayır diyoruz” dedi.

Anadolu’nun pek çok yerinde ve İstanbul’un ilçelerinde mevcut anayasanın korunması konusunda yurttaşların büyük destek verdiğini gördüğünü Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, “Tek adam anlayışı getiren anayasa değişikliğine yurttaşlarımız olumsuz bakıyor. Denetim mekanizmasının olmayacağı bir anayasa değişikliğine vatandaşlarımız soğuk bakıyor. Lütfen 16 Nisan günü herkes oyunu kullanmaya sandığına gitsin. Benim oyumdan ne olur demeyelim.” şeklinde düşüncelerini ifade etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA