SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KADİFE ELDİVEN İÇİNDE DEMİR YUMRUK

Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

KADİFE ELDİVEN İÇİNDE DEMİR YUMRUK
Bu haber 17 Ağustos 2018 - 15:41 'de eklendi.

Nezir Karayün’ün mesajı şu şekilde: Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Birleştirici ve bütünleştirici özelliği bulunan bayramlar toplumsal hayatımızda önemli bir yere sahiptir.

Kurban Bayramı’nın ulusumuzun dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri İslam dininin gösterdiği doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın.

Ülkemize yapılan hain ekonomik saldırıyı kınıyor, Büyük Türk Milleti Çanakkale, Dumlupınar, 15 Temmuz’da  olduğu gibi bununda en iyi şekilde üstesinden gelip sağ duyulu davranarak, bebek katillerinin patronu Amerika’ya gerekli dersi vereceğinden hiç şüphemiz olmadığı gibi ülkem insanları kadife eldivenin içerisinden çelik yumrukları çıkarıp doları parçalayacaktır.

Devletimizin ve milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum.

Türk ve İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı kutlarken, canını dişini takarak her türlü fedakarlığa göğüs geren gecesini gündüzüne katarak kamuya doğru ve tarafsız haberlerini aktarmaya çalışan değerli yerel basın mensubu dostlarımın ve Türkiye Yerel Basın Birliği Ailemin de Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevdikleri ile mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmelerini temenni ederim.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA