SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KADINLARA KIRMIZI GÜL

Küçükçekmece  Belediye Başkanı Temel Karadeniz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla belediyenin kadın çalışanlarıyla resepsiyonda bir araya geldi.

KADINLARA KIRMIZI GÜL
Bu haber 08 Mart 2017 - 14:59 'de eklendi.

Kadın personelin gününü kutlayan Karadeniz, “Kadın olmak zor. Başta erkeklerle uğraşmak zorundasınız. Dünyanın yarısı kadınsa, erkekler ve kadınlar  bir elmanın iki yarısı gibi. Elmanın diğer yarısını ezer ve çürütürsek aslında kendi değerimizi yitiririz” diye konuştu.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın personele özel bir resepsiyon veren Başkan Karadeniz, kadın personelle tek tek tokalaşarak, günlerini kutladı ve kırmızı gül hediye etti.

“BELEDİYEMİZİN BAŞARISINDA KADIN PERSONELİMİZİN PAYI ÇOK”

Başkan Karadeniz, tüm Dünya kadınlarının gününü kutladığına dikkat çekerek, kadın personele; “Belediyemizde kadın personelimizin sayısının fazla olduğunu biliyoruz ama hepsini bir arada görünce Küçükçekmece Belediyesi’ni kadınlar yönetiyor ve aslında Küçükçekmece Belediyesi’nin başarısı da buradan geliyor denilebilir.  Dünya kadınlarıyla ilgili asıl söylenilen şeyler değil, yapılan işler önemli. Kadın olmak zor. Başta erkeklerle uğraşmak zorundasınız. Dünyanın yarısı kadınsa, erkekler ve kadınlar  bir elmanın iki yarısı gibi. Elmanın diğer yarısını ezer ve çürütürsek aslında kendi değerimizi yitiririz. 5 tane ablam, 2 kızım var. Kadınların dünyasını iyi anladığımı düşünüyorum. Yürekten alkışlıyorum sizi. Çok zor şartlarda bir hayat sürdüğünüzün farkındayım. Küçükçekmece için üretmiş olduğunuz değerler için hepinize teşekkür ederim” sözleriyle seslendi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA