SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KADIOĞLU EĞİTİM SETİ DAĞITTI

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Sürekli Eğitim Merkezinde üniversiteye hazırlanan öğrencilere eğitim seti hediye etti.

KADIOĞLU EĞİTİM SETİ DAĞITTI
Bu haber 13 Ekim 2016 - 16:05 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Esenyurt Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezinde Yüksek Öğretime Geçiş sınavı (YGS) ve Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS)’ye hazırlanan 1500 öğrenci için Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, bölümlerine göre öğrencilere üniversite hazırlık eğitim seti kitapları hediye etti.

“Kitaplarınız hazır bir şekilde sizi bekliyor”

Öğrencilere kitaplarını teslim eden Başkan Kadıoğlu, “Sizlerin geleceğe daha iyi hazırlanması ve ülkemizin yarınlarının daha ileride olması için eğitime her zaman maddi ve manevi yardımlar yapıyoruz. Biz okuduğumuz dönemde kitap bulmakta zorlanırdık, ama çok şükür devletimiz öyle bir noktaya geldi ki her eğitim öğretim yılı döneminde sizler okula gittiğinizde kitaplarınız sıraların üzerinde hazır bulunuyor. Hangi görüşe mensup olursanız olun ama devletinize ve milletinize asla ihanet etmeyin. Devletimizin ve milletinizin daha iyi yerlere gelmesi için mücadele edin” dedi.

Öğrenciler, kendilerine gösterilen ilgiyi ve bu hizmeti sunan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na teşekkür ederek onlara olan güveni boşa çıkarmayacaklarını dile getirdiler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA