SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KAI ŞEHİTLER İÇİN LOKMA DÖKTÜ

Esenyurt Kars Ardahan Iğdır Dernekler Platformu tarafından Şehitlerin ruhuna Kur’an-ı Kerim okutularak lokma dağıtıldı.

KAI ŞEHİTLER İÇİN LOKMA DÖKTÜ
Bu haber 12 Haziran 2018 - 14:11 'de eklendi.

Esenyurt Belediyesi Gaziler Parkı Ramazan etkinlik alanında düzenlenen şehitler için mevlit programına binlerce vatandaş katıldı.

Esenyurtlu hafız ve hocaların okuduğu Kur’an-ı Kerim tilaveti ardından bu vatan için toprağa düşen tüm şehitlere binlerce vatandaş tarafından Fatiha Suresi okundu.

Okunan dualar ve Kur’an-ı Kerim tilaveti ardından dev kazanlarda pişirilen lokmalar dernek yöneticileri tarafından vatandaşlara ikram edildi.

Mevlit ve lokma dağıtımı programına; AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Yasir Çelik, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcıları Togay Çoban, Gazanfer Karakaş, Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli, Meclis üyesi Mercan Koç, Esenyurt Belediyesi Dış ilişkiler Müdürü Metin Karakoç, İstanbul Ardahan Kültür Evi Başkanı Efrail Çifçi, Kars Dernek Başkanı Ali Kılıç, Iğdır Dernek Başkanı Ali Sakar, Mahalle muhtarları ve dernek yöneticileri katılım sağladı.

AK Parti İlçe Başkanı Yasir Çelik, Esenyurt Kars-Ardahan-Iğdır Dernekler Platformunun mevlit ve lokma programına katılarak dernek başkanları ve yöneticilerini tebrik etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA