SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

“KAPILARIMIZ GENÇLERE HER ZAMAN AÇIK”

CHP Beylikdüzü Gençlik Kolları ile bir araya gelen Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, gençlerin enerjisiyle çıktığı bu yolda cesaretini ve motivasyonunu gençlerin gözlerine bakınca aldığını belirterek, “Bizim kapılarımız gençlere her zaman açık olacak ve biz hem gençlerimiz hem de çocuklarımız için mücadele edeceğiz” dedi.

“KAPILARIMIZ GENÇLERE HER ZAMAN AÇIK”
Bu haber 30 Ocak 2019 - 21:14 'de eklendi.

Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Taşkın Özer ve CHP Beylikdüzü Gençlik Kolları Başkanı Cem Aydın’ın nezdinde ilçenin gençleriyle bir araya geldi. Gençlerin karşısında olmaktan büyük heyecan duyduğunu belirten Çalık, konuşmasına her iki genç başkanın yüreğine çok güvendiğini belirterek başladı. Gençlerle birlikte güzel bir yol yürüyeceğinin inancını paylaşan Başkan Adayı Çalık, gençlerin sorun ve isteklerine kulak vererek önerisi olan gençlerden de proje hazırlayıp kendisine iletmelerini rica etti.

Kapsamlı Gençlik Merkezi sözü

Gençlerin öncelikle isteğinin kapsamlı bir Gençlik Merkezi olduğunu bildiklerini belirten Çalık, “Kavaklı stadının alt tarafında Mart ayı gibi açılışını gerçekleştireceğimiz küçük çaplı bir Gençlik Merkezimiz olacak. Lisede okuyan çocuklarımız da burayı etüt merkezi olarak kullanabilecekler. Daha kapsamlı bir Gençlik Merkezi’ni de bu kente kazandıracak ve gençlerimizin her zaman destekleyicisi olacağız” diyerek gençlere müjdeyi verdi.

“Bizim kapılarımız gençlerimize her zaman açık olacak”

Gençlerin bilgiye daha özgür ulaşmasının da önemine dikkat çeken Başkan Adayı Çalık, “Gençlerimizin önünü açmamız ve daha demokratik bir ülkede yaşamamız lazım. Biz bunu gençlerimizle omuz omuza başaracağız. Başkanımızın Beylikdüzü’nde kullanmış olduğu dil buradaki siyaseti değiştirdi. Bu kardeşiniz, abiniz aynı dili kullanmaya devam edecek. Aynı şekilde yatırımlarımıza hiç hız kesmeden devam edeceğiz. Ve en önemlisi bizim kapılarımız genç arkadaşlarımıza hep açık olacak. Bu kentin daha güzel, özgür ve güzel kentler olması için çalışacağım” ifadelerini kullandı.

Özer: Çalık, Beylikdüzü projelerinin aşçıbaşıdır

CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Özer ise konuşmasında, “Ekrem Başkanımız İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı olarak çok büyük bir sorumluluğun altına elini koymuştur ve başkan olduğunda bizlerin çok büyük masaları olacaktır. Bizim Beylikdüzü’nde bu kadar güzel projeler hazırlamamızın mutfakta bir aşçıbaşı vardı ve o aşçıbaşı Adayımız Mehmet Murat Çalık’tır. Ben 9 yıllık parti geçmişimle Ekrem İmamoğlu’na olduğu gibi Mehmet Murat Çalık’a kefilim, her zaman yanındayım. Bu bayrağı alacak ve daha yukarılara taşıyacak” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA