SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KARA ÇİFTÇİYE KULAK VERDİ

Çatalca Belediyesi, tarla ve sera yollarının açılması ve genişletilmesi çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyor.

KARA ÇİFTÇİYE KULAK VERDİ
Bu haber 10 Temmuz 2017 - 16:52 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Vatandaşların ve muhtarların taleplerini yerine getiren Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Kalfa Mahallesi’nin torluk ve tarla yollarının batak yerlerini kullanıma elverişli hale getirdi. Kızılcaali Mahallesi Başkomutan Atatürk Caddesi’nde sera yollarına asfalt kırığı malzemesi seren ekipler, Akalan Mahallesi Akçay Sokak’ta bulunan Su Deposu etrafında da parke taş döşeme çalışması yaptı.

Çiftçilerimiz mağdur olmasın

Her fırsatta mahalleleri ziyaret ederek Mahalle Muhtarları ve vatandaşlarla birlikte bir araya gelen Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, çalışmaları da yakından takip ederek yerinde denetliyor.

Başkan Cem Kara, ekiplerin uzak, yakın her mahalleye eşit hizmet götürmek için görevini yerine getirdiklerini belirterek, “Çatalca’da mahalle sakinlerinin bizden talep ettiği konuların başında gelen tarla yollarında çalışmalarımız ara vermeksizin devam ediyor. Yaz aylarının gelmesi ile tarla ve sera yollarında bakım ve onarım sezonunu açan ekiplerimiz tarla yollarını teker teker açıyor ve çiftçilerimizin ürünlerinin hasadını yaparken mağdur olmamaları için greyderle bakımını da yapıyor. Çatalca’da önemli bir yer tutan tarımsal faaliyetlerin daha sağlıklı yürütülmesi ve vatandaşlarımızın tarlalarına daha rahat ulaşmasını sağlamak için yoğun gayret sarf ediyoruz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA