SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KARA’DAN TAM NOT ALDILAR

Uluslararası İstanbul Gastronomy Festivali’ne katılarak 1 altın 2 gümüş madalya kazanan öğrenciler, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’yı makamında ziyaret etti.

KARA’DAN TAM NOT ALDILAR
Bu haber 02 Mart 2018 - 10:32 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

22-25 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü’nde düzenlenen 16. Uluslararası İstanbul Gastronomy Festivali’nin ‘ Mutfak Günleri’ yarışmasına katılan Çatalca İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri bölümü öğrencileri Beyza Soydeğer ve Simay Başdaş, okul müdürü Sevinç Çorbacıoğlu ve öğretmenleri Alan Şefi Harun Albayrak ile birlikte Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’yı ziyaret etti.

Başarılarının devamını diledi

Tüyap 16. Uluslararası Gastronomi Festivalinde, büyük bir başarıya imza atarak 1 altın 2 gümüş madalya kazanan öğrenciler, aldıkları madalyalarla katıldıkları ziyarette maharetlerini sergiledikleri ikramlarını Başkan Cem Kara’nın da beğenisine sundu. Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrenci ve öğretmenlerini tebrik etti ve başarılarının devamını diledi. Bu tür yarışmaların Türkiye ve dünya gastronomi kültürüne yeni şefler kazandırması yanı sıra Türk mutfağının dünyada daha çok tanınması için köprü görevi üstlendiğini belirten Başkan Cem Kara, gençlerinde eğitim ve mesleki gelişimine katkı sağladığının altını çizdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA