SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KARDEŞLİK SEFERBERLİĞİ

Esenyurt Belediyesinin “Halep için Kardeşlik Seferberliği” yardım kampanyasında toplam 10 tır dolusu yardım malzemesi ile kampanyaya destek verdi.Yardımları taşıyan tırlar dualar eşliğinde yola çıktı.

KARDEŞLİK SEFERBERLİĞİ
Bu haber 30 Aralık 2016 - 22:42 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Halep’te zor günler geçiren ve birçoğu savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan mülteciler için toplanan kışlık giysi, battaniye, gıda paketi, hijyen malzemeleri, çocuk bezi, oyuncak, yatak ve ısıtıcı gibi yardımlarla dolu 10 Tır Halep için uğurlandı.Esenyurt İlçe Müftüsü Dr. Mehmet Müftüoğlu’nun duaları eşliğinde tır konvoyları gözyaşlarıyla Esenyurt ’tan hareket etti.

Kadıoğlu “Halep bizim ata toprağımızdır”

Her zaman mazlumun yanında, zalimin karşısında olduklarını belirten Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, “Bu yapmış oldukları katliamlar tarihe kara leke olarak geçmiştir. Bizim kardeşliğimize gölge düşürmek isteyenlere karşı dik durmaya devam edeceğiz. Halep bizim ata toprağımızdır.  Antep nasılsa, İstanbul neyse bizim için Halep ve Kerkük aynıdır. İnşallah bu yardımlarımız o mazlum kardeşlerimize bir nebze olsun derman olur” dedi.

e20b3047

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA