SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KARDEŞ’TEN TEŞEKKÜR

Avcılar Belediyesi ile kardeş belediye olan Çanakkale Geyikli Belediyesi Başkanı Ercan Yılmaz, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ ye verilen desteklerden ötürü teşekkür ziyaretinde bulundu.

KARDEŞ’TEN TEŞEKKÜR
Bu haber 16 Mayıs 2017 - 16:48 'de eklendi.

Çanakkale Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ yi makamında ziyaret ederek, verilen desteklerden ötürü tüm Geyikli halkı adına teşekkürlerini iletti. Geçtiğimiz Şubat ayında yaşanan deprem sonrası Avcılar Belediyesi, kardeş belediyesi olan Çanakkale Geyikli Belediyesinin en hızlı şekilde normalleşme sürecine girebilmesi için bölgeye giderek her türlü desteğin verilmesini sağlamıştı. Avcılar Belediye Meclisinde alınan kararla yol yapım çalışmalarında kullanılmak üzere İş Makinelerinin verilmişti. İhtiyaç duyulan tekstil ürünleri ve çeşitli erzaklar bölge halkına iletilirken, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de bölgeyi ziyaret ederek afetten etkilenen vatandaşları bizzat kendisi muayene etmişti.

SOKAK HAYVANLARINA KISIRLAŞTIRMA AMELİYATI

Çanakkale Geyikli beldesine giden Avcılar Belediyesi Veteriner Hekim Heyeti ile de 100 kadar sokak hayvanına kısırlaştırma ameliyatı yapılırken, iç-dış parazit uygulaması, kuduz aşısı ve yiyecek ihtiyacına kadar birçok destekte bulunulmuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA