SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KAYABAŞ’IN SES TELLERİNİ YAKTILAR

Usta tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, katıldığı bir TV programında, geçen aylarda yaşamını yitiren yakın dostu Bülent Kayabaş hakkında çarpıcı bir açıklamada bulundu

KAYABAŞ’IN SES TELLERİNİ YAKTILAR
Bu haber 08 Eylül 2017 - 11:39 'de eklendi.

9 Nisan 2017 tarihinde kansere yenik düşen Bülent Kayabaş’ın yakın dostu Ali Poyrazoğlu, Doğa Rutkay’ın sunuculuğunu yaptığı programa konuk oldu. Kayabaş ile 38 yıllık dostluğunu anlatan tiyatrocu, radyoterapi tedavisi sırasında usta sanatçının başına çok talihsiz bir olay geldiğini ve ses tellerinin yandığını açıkladı.

“BİR AKTÖRÜN BAŞINA GELEBİLECEK EN ACI ŞEY OLDU”

71 yaşındaki Ali Poyrazoğlu, “Tiyatroya çok sadık bir adamdı. Hastalığa karşı çok cesur bir tavır takındı. Sabah kemoterapi oluyordu akşam oyun oynuyordu. Bu dayanılacak bir şey değil. Hastalığını saklıyordu. Çok az insan bildi Bülent’in ağır bir kanser hastası olduğunu. Ona rağmen sonuna kadar direndi. Bir aktörün başına gelebilecek en acı şey oldu. Kanser ciğerine yayılmıştı, radyoterapiden dolayı ses tellerini yaktılar, sesini kaybetti. Bodrum’da oturur denize bakardı, ‘Sesim geri gelecek’ derdi. Sanki denizden yürüyecek gelecek. Nur içinde yatsın” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA