SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KERİMOĞLU: ÖZEL YURTTAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Zihinsel Engelliler Derneği’ni ziyaret eden Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, “Özel bireylerin her zaman yanındayız, yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

KERİMOĞLU: ÖZEL YURTTAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ
Bu haber 13 Nisan 2018 - 10:44 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Nurgen Eryavuz, dernek yönetim kurulu üyeleri, aileler ve özel çocuklarla bir araya gelen Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ziyareti sırasında yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “ Ülkemiz nüfusunun %10’undan fazlası doğuştan veya sonradan engellidir. Biz Bakırköy Belediyesi olarak özel kardeşlerimize ve büyüklerimize pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Zihinsel Engelliler Derneği ve Bakırköy’deki diğer engelli derneklerine belediyemizin elinden gelen tüm olanaklarını sunmayı kendimize görev edindik. Onların yüzlerinde bir gülücük görmek bizi çok mutlu ediyor. Engelli derneklerimize; ulaşım, yemek desteği vermemizin  yanı sıra  engelli bireylerin sosyal hayatın, spor hayatının, kültür-sanat hayatının içinde olmaları için de özen gösteriyoruz.  Engel ; elde, kulakta, zihinde, gözde değildir, Onlara uzanmayan ellerdedir, koşmayan ayaklardadır, engelliler için  çaba  göstermeyen kalplerdedir, zihinlerdedir. Bakırköy Belediyesi olarak engelli bireyler için farkındalık yaratmaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.”

Zihinsel Engelliler Derneği yöneticileri de engellilere  empati duyarlılığı ile yaklaşan ve her türlü desteği veren Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’na teşekkür ettiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA