SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KİMSENİN YAPAMADIĞINI KERİMOĞLU YAPTI

Fahri Korutürk(İstasyon) Caddesi ve Ebuzziya Caddesi üzerindeki büfe adı altında kafe konduları yıkarak cadde işgallerine son veren Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’na halktan ve esnaftan büyük destek geldi.

KİMSENİN YAPAMADIĞINI KERİMOĞLU YAPTI
Bu haber 13 Nisan 2018 - 11:14 'de eklendi.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun sosyal medya hesaplarından yayınlanan videoya göre; esnaf ve halk Başkan Kerimoğlu için ‘Şimdiye kadar ki en çılgın belediye başkanı, kimsenin cesaret edemediğini yaptı’ diyerek yapılan çalışmaya destek verdiklerini ifade ettiler.

Bakırköy esnafı ve halkı yaptıkları konuşmalarda şunları söylediler: “ Gelen belediye başkanları arasında en çılgını, kimsenin cesaret edemediği bir şeyi yaptı. Eskiden caddeler büfelerin çadırlarından dolayı 3. dünya ülkelerini andırıyordu. Bu büfeleri kaldırmak isteyenleri çok gördük ama bir tanesi bile kaldıramadı, bir akşamda hepsini yıkmalarına biz acayip şaşırdık. Ortada çok çirkin görüntü vardı onlar kalktı. İnsanlar oradan yürümeye başladı, en azından bir meydan kültürü oluşmaya başladı.”

BAŞKAN KERİMOĞLU, CADDELER 1 AĞUSTOS’TA YENİLENMİŞ OLACAK

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da yaptığı açıklamada Fahri Korutürk(İstasyon) ve Ebuzziya Caddeleri üzerindeki peyzaj, ışıklandırma ve çevre düzenlemesinin 1 Ağustos’ta biteceğini ifade ederek şunları söyledi: “İlçe merkezimizde bulunan Fahri Korutürk(İstasyon) Caddesi ve Ebuzziya Caddesi üzerinde bulunan 7 adet büfe adı altındaki kafekonduyu ve eklentilerini; esnafımıza ciddi sıkıntılar yarattığı, alışverişi engellediği, dükkanların görünümüne zarar verdiği, kent estetiğini bozduğu ayrıca gürültü, fiziksel kirlilik ve bir çok şikayete konu olduğu için geçtiğimiz aylarda yıkmıştık. Bu iki caddemizde peyzaj, ışıklandırma ve çevre düzenlemelerine başladık. Yenilenmiş haliyle 1 Ağustos’ta açılışını yapacağımız caddelerimiz Bakırköy’ün ve Türkiye’nin yüz akı prestij caddelerimiz olacaktır.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA