SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KINALARINI TOPRAK ANA YAKTI

Avcılar Belediyesi, 1 günlük temsili askerlik yapacak engelli vatandaşları için ‘Kına Gecesi’ düzenledi.

KINALARINI TOPRAK ANA YAKTI
Bu haber 11 Mayıs 2017 - 11:59 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Avcılar Gümüşpala Paşaeli Parkı Gönül Davet Salonunda gerçekleşen geceye katılan Avcılar’ın ‘Engelsiz Mehmetçikleri’ gönüllerince eğlenmenin keyfini yaşadı. Kına gecesine katılan vatandaşlar, Avcılar Belediye Konservatuarı öğretmenlerinin yaptığı müzik eşliğinde mini bir konserin tadını çıkardı. 1 günlük temsili askerlik yapacak olan Mehmetçiklere kına yakılırken aileleri de duygusal anlar yaşadı. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de özel hemşehrilerim diye hitap ettiği gençleri bu mutlu gününde yalnız bırakmazken, Avcılar İlçe Kaymakamı Hulusi Doğan da davetliler arasındaydı.

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli yaptığı konuşmasında; “Avcılarlı hemşehrilerimizle birlikte, bir günlük temsili askerlik yapacak olan gençlerimizin heyecan ve mutluluklarına ortak oluyoruz. Engelsiz Belediyecilik anlayışımızla özel hemşehrilerimizin her alanda her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kınaları yakılan Mehmetçikler ise Avcılar Belediye Binası önünden, kortej eşliğinde Barış Manço Kültür Merkezinden hareket edecek araçlara kadar yürünerek askere uğurlanacaklar.

2

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA