SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KIŞ SPOR OKULLARINA BÜYÜK İLGİ

Her yıl binlerce çocuk ve genç yaştaki öğrencinin hayallerindeki sporu yapabilmek için tercih ettiği Küçükçekmece Belediyesi Kış Spor Okulları, bu yılda öğrencilerden büyük ilgi gördü.

KIŞ SPOR OKULLARINA BÜYÜK İLGİ
Bu haber 12 Mart 2018 - 10:26 'de eklendi.

Basketbol, futbol, futsal, judo, tenis, voleybol, geleneksel okçuluk, masa tenisi, cimnastik, taekwondo, aikido, badminton, karate, güreş, satranç, atletizm ve hentbol olmak üzere toplam 17 branşta eğitim verilen spor okullarında alanında uzman eğitmenler görev yapıyor.

BAŞKAN KARADENİZ’DEN SPORA DAVET

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Spor yapılarak geçirilmiş bir gün kazanılmış yarındır. Bu inançla çıktığımız yolda Küçükçekmece’de spor yapmayan kalmasın istiyoruz. Günümüzde sporun önemi gittikçe artmaktadır. Spor okullarımızda çocuk, genç, yetişkin birçok kişiye sağlıklı ve bilimsel şartlarda spor yaptırmaya ve düzenli spor yapma bilincini yaygınlaştırmaya çalışıyoruz. Tüm çocuklarımızı ve gençlerimizi bir kez daha spor yapmaya davet ediyoruz. Spor okulu çalışmalarında emeği geçen tüm hocalarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Sporcularımıza başarılar diliyorum.” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA