SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KIŞ SPOR OKULLARINA BÜYÜK İLGİ

Küçükçekmece Belediyesi tarafından hizmet vermeye devam eden Kış Spor Okulları,  6-14 yaş grubu çocuk ve gençlerin yoğun katılımı ile devam ediyor.

KIŞ SPOR OKULLARINA BÜYÜK İLGİ
Bu haber 01 Şubat 2017 - 16:29 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Yüzme, karate, taekwondo, basketbol, voleybol, futbol, futsal, atletizm, masa tenisi, badminton ve geleneksel okçuluk dallarında açılan Kış Spor Okulları ilçe sakinleri tarafından büyük ilgi gördü. Aileler, ücretsiz olarak hayata geçirilen okullara, çocuklarını yazdırmak için adeta birbiriyle yarıştı. Kış boyunca sürecek olan spor okulları sayesinde bir yandan spor yapan çocukların, bir yandan da sokaklarda kötü alışkanlık edinmeleri engellenmiş oluyor.

“SPOR SAHALARINA YENİ YILDIZLAR YETİŞTİRECEĞİZ”

Küçükçekmece Belediyesi Kış Spor Okulları’nda çalışmalar hafta sonu tüm gün boyunca yapılıyor. Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmece’de çocukları sokaklardan uzaklaştırmak, sağlıklı ve eğitimli birer genç olarak yetişmelerini sağlamak için yaz-kış spor okullarını açtıklarını belirterek, “Bu okullar hem çocuklarımızın sağlıklı yetişmesini sağlayacak hem de spor sahalarına yeni yıldızlar yetiştirecektir. Spor okullarına vatandaşlarımızın gösterdiği ilgi bizim için en büyük ödül ve destektir” diye konuştu.

Kış spor okullarına kayıt yaptırmak isteyenler, 444 4 360 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi edinebilirler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA