SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KIVANÇ DEĞİL KÜÇÜK EMRAH

Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer’le birlikte katıldığı organizasyonda çektirdiği fotoğrafla komik yorumlar almaktan kurtulamadı

KIVANÇ DEĞİL KÜÇÜK EMRAH
Bu haber 16 Şubat 2017 - 10:32 'de eklendi.

“GQ Türkiye Men of the Year” ödül töreni dün akşam Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Kıvanç Tatlıtuğ’dan, Barış Arduç’a, Wesley Sneijder’den Cansu Dere’ye kadar pek çok isim ödül aldı.

EN İYİ AKTÖR: KIVANÇ TATLITUĞ

“Cesur ve Güzel” dizisindeki performansıyla hayranlarını ekran başına toplayan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ödülünü usta oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın elinden alırken En Sevilen TV Karakteri Ödülü’nü müzisyenliğiyle kitleleri; jüri üyesi olduğu TV programındaki performansıyla bütün Türkiye’yi etkileyen Gökhan Özoğuz’a ise geçtiğimiz yıl GQ Men Of The Year’da Yılın Adamı Ödülü’nün sahibi olan Cem Yılmaz takdim etti. Cem Yılmaz esprileriyle geceye katılanlara eğlenceli anlar yaşattı.

FOTOĞRAFI SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU!

Töreni Yolanthe Cabau-Wesley Sneijder çifti ve Çağatay Ulusoy’la birlikte izleyen Kıvanç Tatlıtuğ’un objektife verdiği poz ise espri konusu oldu. Yolanthe Cabau’nun Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa gelen yorumlardan en dikkat çekeni Kıvanç Tatlıtuğ’un bakışlarını ”Kıvanç değil sanki Küçük Emrah” şeklinde yorumlayan takipçinin yorumu oldu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA