SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KLASİK BEŞ ÇAYI

Beylikdüzü’nde kadın, erkek Yaşam Vadisi’nde “Klasik Beş Çayı” müzikli gösterisinde buluştu. Beylikdüzü Belediyesi’nin bu yıl 3.’sünü düzenlediği Beylikdüzü Klasik Günleri’nde müziğin en güzel hali, ustalardan dinlendi.

KLASİK BEŞ ÇAYI
Bu haber 05 Temmuz 2017 - 11:10 'de eklendi.

Yaşam Vadisi’nden klasik müzik sesleri yükseliyor. Beylikdüzü Belediyesi’nin bu yıl 3.’sünü düzenlediği “Beylikdüzü Klasik Günleri” sanatseverlerin yoğun katılımıyla gerçekleşiyor. Bu yıl ilk kez yapılan gündüz etkinliklerinde müzikli bir gösteri olan “Klasik Beş Çayı” nda herkes, büyük bir dikkatle Mozart, Bethoven, Puccini, Rossini gibi bestecilerin aşina olunan sanat eserlerini dinledi. Piyanist Duygu İnandık’ın piyano tuşlarıyla buluşturduğu besteleri, Genel Sanat Yönetmeni Figen Ayhan Karakelle keyifli mizansenlerle renklendirdi.

Soprano Aslı Kıyıcı ve Bariton Çağdaş Koçak, çeşitli aryalar seslendirdi. Sadece müzikle değil, oyunculuklarıyla da büyük ilgi gören sanatçılar, keyifli bir temsil sergiledi. Gösterinin sonunda Beylikdüzü Belediye Meclis Üyesi Gülüzar Bektaş, sanatçılara performansları için teşekkür ederek, çiçek takdiminde bulundu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA