SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

‘KOCAMIN NİŞANLISI’ TAM NOT ALDI

Tuğba Özay, Arzu Yanardağ, Mehmet Çepiç ve İpek Tenolcay gibi ünlü isimlerin yer aldığı komedi tiyatro oyunu ‘Kocamın Nişanlısı’nın prömiyeri Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

‘KOCAMIN NİŞANLISI’ TAM NOT ALDI
Bu haber 30 Kasım 2016 - 12:36 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Küçükçekmece Belediyesi’nin seyirciyle buluşturduğu oyunun ilk gösterimini, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Kuzugüden’in yanı sıra pek çok Küçükçekmeceli sanatsever izledi. Mare Fikir Sanat Film Yapım ile Sevtekin Fikir Sanat Film Yapım tarafından sahnelenen oyun izleyenleri kahkahaya boğdu.

“MUHTEŞEM BİR AİLE KOMEDİSİ”

Oyunda Kayserili bir iş adamını canlandıran Mehmet Çepiç, “Felsefe hocası bir eşim var. İpek Tenolcay. Başka bir kadına o da Tuğba Özay oluyor. Nişan teklif ediyorum. Ondan sonra ortalık karışıyor. Sadık Şendil hocamızın hayatımıza kazandırdığı muhteşem bir aile komedisi bu oyun. Ben Belediye Başkanımız Temel Karadeniz’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“İPUCU VERMEM GELİP İZLEYİN” 

İpek Tenolcay ise “Savaşmak bir kadın için her zaman önemli. İpucu vermek istemiyorum. Gelin, görün izleyin. Uzun zamandır böyle keyif almamışsınızdır” dedi. Oyunda hizmetçi rolünde olduğunu belirten Arzu Yanardağ ise daha önce Küçükçekmece Belediyesi sahnesinde oyun oynadığını ve Küçükçekmeceli sanatseverlerin çok ilgili olduğunu söyledi.

“BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜRLER”

Oyunu eşi ve kızıyla izlemeye gelen Aslı Toptancı ise (35) çok eğlendiğini belirterek, “Böyle güzel oyunlara bu sahnelerde yer verdiği için Temel Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. Usta tiyatro oyuncuları Ferdi Merter’in yönetmenliğini ve Sadık Şendil’in yazarlığını yaptığı komedi türündeki tiyatro oyununun konusu ise şöyle:
Bir akşam Çetin bey barda tanıştığı saf kıza aşık olup nişanlanır ve evlenmek ister. Oysa Çetin, felsefe hocası Leyla ile evlidir. Leyla iki oyuncu tutup kocasını kazanmak ister. Durum iyice karışır.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA