SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KORKMAYACAĞIZ, YILMAYACAĞIZ

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Bu büyük millet terörü de arkasındaki karanlık güçleri de yenecektir. Korkmayacağız, yılmayacağız ve boyun eğmeyeceğiz” dedi. Başkan Dr. Hasan Akgün, “Gün kenetlenme günüdür, gün Türkiye’nin ve Türk milletinin günü gösterme günüdür” diye konuştu.  

KORKMAYACAĞIZ, YILMAYACAĞIZ
Bu haber 12 Aralık 2016 - 13:42 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Beşiktaş’ta düzenlenen CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, milletvekilleri, belediye başkanları, CHP ilçe başkanları, partililer ve vatandaşların katıldığı “Teröre Lanet” yürüyüşüne Dr. Hasan Akgün de katıldı. Beşiktaş’tan hain saldırının olduğu stadyuma kadar yürüyen Başkan Dr. Akgün, açıklamalarda bulundu.

Başkan Hasan Akgün şöyle konuştu: “Öncelikle bir kez daha şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza Rabbimden acil şifalar diliyorum. Terörün çirkin ve cani yüzünü İstanbul’da, yine gördük. Teröristler, sadece polisimize ya da bir grup masum vatandaşlarımıza saldırmamaktadır. Saldırı tek tek hepimizedir. Saldırı Türkiye Cumhuriyeti’ne ve Türk milletinedir.  Bu ülke yarasını sarmayı bilir, bu milletin başını önüne eğemezsiniz. “ Dr. Hasan Akgün, “tarifsiz acılar içindeyiz ancak bu acıyı da milletçe birlik ve beraberlik halinde aşacağız” dedi. Türkiye’yi hiçbir gücün demokrasi ve hukuk yolundan uzaklaştıramayacağını söyleyen Başkan Dr. Hasan Akgün,  “Aziz milletimize sabır ve metanet diliyorum” diye sözlerini tamamladı.

5

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA