SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KÜÇÜK BEYZA KANSERİ YENDİ HALUK LEVENT İLE ŞARKI SÖYLEDİ

Konserin en anlamlı anı ise; Bakırköy Belediyesi’nde ücretsiz piyano eğitimi gören , gördüğü tedavinin ardından kanseri yenen küçük Beyza’nın ünlü sanatçı Haluk Levent ile Aşık Veysel’in unutulmaz eseri Uzun İnce Bir Yoldayım türküsünü beraber söyledikleri an oldu.

KÜÇÜK BEYZA KANSERİ YENDİ HALUK LEVENT İLE ŞARKI SÖYLEDİ
Bu haber 26 Mart 2018 - 11:21 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Konserin en anlamlı anı ise; Bakırköy Belediyesi’nde ücretsiz piyano eğitimi gören , gördüğü tedavinin ardından kanseri yenen küçük Beyza’nın ünlü sanatçı Haluk Levent ile Aşık Veysel’in unutulmaz eseri Uzun İnce Bir Yoldayım türküsünü beraber söyledikleri an oldu. Beyza,”Bir hayalimi gerçekleştirdim. Çok mutluyum.” derken ünlü sanatçı Haluk Levent de,” Ahbap Derneği olarak böylesine anlamlı sosyal faaliyetlere destek vermekten mutluluk duyuyoruz. Beyza’nın gözlerindeki mutluluk parıltısını görmek beni de çok mutlu etti”dedi.

YILDA 600’ÜN ÜZERİNDE ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPIYORUZ

Sahneye çıkan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Bakırköy Belediyesi olarak yılda 600’ün üzerinde kültür-sanat etkinliğine ev sahipliği yaptıklarını belirterek duygularını şöyle açıkladı: “Bakırköy Belediyesi olarak sanatın her dalında bir yılda 600’ün üzerinde etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Bu akşam ki konserde de engelli çocuklarımızın da aralarında bulunduğu çocuklarımızın bir hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sanata ve sanatçıya olan desteğimiz artarak devam edecek.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA