SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Küçükçekmece’de pazar yerlerinin sayısı artacak

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, seçim çalışmaları kapsamında Kanarya Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Töre Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen buluşmada, Kanarya Mahallesi sakinleri sordu, Başkan Karadeniz cevapladı.

Küçükçekmece’de pazar yerlerinin sayısı artacak
Bu haber 01 Mart 2019 - 12:32 'de eklendi.

AK Parti’den 31 Mart Yerel Seçimleri için yeniden aday gösterilen Başkan Temel Karadeniz, ilçede 5 yılda yapılan projeleri anlattı. Semt pazarlarının kapalı pazar yerlerine dönüştürüldüğü ilçede, otopark ve pazar yeri komplekslerinin sayısının artırılacağının müjdesini veren Karadeniz, “ Fevziçakmak, Halkalı ve Sultanmurat Pazar Yerleri hizmet vermeye başladı. Tevfikbey Pazar Kompleksi’nin ise 13 Mart’ta açılışını gerçekleştireceğiz. Cennet Mahallesi’nde yapımı devam eden pazar yerimiz 2 ay sonra tamamlanmış ve hizmetinize sunulmuş olacak. Yeni dönemde ise her mahallede bir pazar kompleksi hayata geçirmeyi planlıyoruz” dedi.

“TRENİMİZE KAVUŞUYORUZ”

Temel Karadeniz, bölgedeki ulaşım projelerine de dikkat çekerek, Kanarya sakinlerinin çok yakında yeniden tren ile buluşacağını müjdeledi. Karadeniz, “10 Mart’tan itibaren Kanarya Mahallesi ve Küçükçekmecemiz özlediği trenine kavuşuyor. Daha modern bir şekilde tren hattımız hizmet vermeye başlayacak” diye konuştu.

“MİLLET BAHÇESİ HAZİRAN AYI’NDA HİZMETİNİZDE”

Yeni dönemde hayata geçirilecek olan Millet Bahçesi projesine de değinen Başkan Karadeniz, “ Kanarya Mezarlığı’nın karşısından Marmara Üniversitesi Çamlığı’na kadar olan arazide Millet Bahçesi yapıyoruz. 100 dönümlük alanda yapımı devam eden projemiz Haziran ayında tamamlanacak. Yaz aylarında ilçemizde hayat bulmuş olacak” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA