SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KÜTÜPHANEDEN ÜYE OLANLAR YARARLANACAK

Beylikdüzü Belediyesi hem kütüphanelerin amacına uygun kullanılmasını sağlamak hem de kullanıcılar arasında fırsat eşitliği sağlamak amacıyla yeni bir uygulama başlattı.

KÜTÜPHANEDEN ÜYE OLANLAR YARARLANACAK
Bu haber 01 Şubat 2019 - 10:24 'de eklendi.

Yeni uygulamayla artık Beylikdüzü Belediye Kütüphaneleri’nin çalışma salonundan yararlanmak ve kütüphane etkinliklerinden faydalanmak isteyen vatandaşlarda kütüphane üyeliği şartı aranacak.

Beylikdüzü’nde ikamet eden vatandaşların kütüphanelerin amacına uygun kullanılması yönündeki taleplerini değerlendiren ve öncelikli hedef kitlenin ilçe vatandaşları olduğunu da göz önünde bulunduran Beylikdüzü Belediyesi Kütüphane Birimi, yeni bir uygulama başlattı. Yeni uygulama ile Beylikdüzü Belediye Kütüphaneleri’nden araştırma yapmak, ders çalışmak amacıyla yararlanmak isteyen vatandaşların kütüphaneye üye olmaları gerekiyor.

Üye Olun Bir Çok Avantajdan Yararlanın

Ders çalışmanın yanı sıra, kitap okumak, araştırma yapmak, doğru bilgiye erişmek isteyen vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Beylikdüzü Belediye Kütüphaneleri’ne; Beylikdüzü’nde ikamet eden, okuyan ya da çalışan vatandaşlar üye olabiliyorlar. Kütüphaneye üye olan vatandaşlar, ‘ödünç kitap hizmeti, yazıcıdan çıktı alma, sosyal ve kültürel etkinliklere katılım, internet erişimi, bilgi okuryazarlığı seminerleri, yaratıcı okuma atölyeleri ve Özgür Ayraçlar Kütüphane Kulübü etkinliklerine katılım gibi imkanlardan da yararlanma şansına kavuşuyorlar.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA