SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

LİMAN YOLUNUN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Beylikdüzü’nün E-5 aksından ilk girişlerinden biri olan Yakuplu Mahallesi liman yolu ve çehresi değişiyor.

LİMAN YOLUNUN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
Bu haber 28 Nisan 2017 - 16:36 'de eklendi.

Alanda yaptıkları incelemede altyapıdan peyzaja, imar sorunlarından ulaşıma birçok konuyu değerlendiren Başkan İmamoğlu, “Liman yolu Yakuplu’nun çirkin yüzü olmaktan çıkacak”dedi.

Doğayı koruyarak güzel alanlar yaratmaya özen gösteren Beylikdüzü Belediyesi, ilçenin gerekli görülen noktalarına ufak dokunuşlar yapıyor. Beylikdüzü’nün E-5 ve E-6 yolları üzerinden ilk girişi olanYakuplu Mahallesi limanyolu, yanlış tır parklanmaları ve olumsuz koşulları ortadan kaldırmak için çalışmalara başladı. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle yapılabilecek değişiklikleri yerinde tespit etmek için incelemelerde bulundu.

Fen İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü birim müdürleriyle alanda yapılan incelemede yapılacak olan değişiklikler her açıdan ele alındı.

Başkan İmamoğlu, “Yakuplu liman yolunu çok önemsiyorum. Sizlere söz veriyorum.Bu yaz Yakuplu liman yolunu çok farklı göreceksiniz. Ciddi bir çalışmamız var. Orası bu bölgenin çirkin yüzü olmaktan çıkacak. İlgili kurumlardan da her türlü desteği almaya çalışacağız. Çalışmayı başlattık. Bu yaz sonuna doğru o yolda gidip gelirken keyif alacağız.” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA