SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

MADALYALAR SURİYELİ MÜLTECİ ÇOCUKLARA

Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen okullar arası spor müsabakaları sonunda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

MADALYALAR SURİYELİ MÜLTECİ ÇOCUKLARA
Bu haber 20 Ocak 2017 - 12:11 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen ödül törenine; çok sayıda öğrencinin yanı sıra Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Recep Şencan ve Hamza Gönenç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz,  İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Göksu Öz, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, Fanatik Gazetesi Haber Müdürü Zafer Büyükavcı, TGRT Spor Müdürü Hakkı Dede, Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetler Müdürü Oktay Kurt katıldı.


MADALYALAR SURİYELİ MÜLTECİ ÇOCUKLARA


Genç Kızlar Okullar Arası yapılan Futbol müsabakalarında dereceye giren ilk üç takım kazandığı Madalyaları Suriyeli öğrencilere hediye etmeleri salondan büyük alkış neden oldu.
2016—2017 eğitim-öğretim yılında, 8 branşta 3144 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen okullar arası spor müsabakaları neticesinde dereceye giren 1071 öğrenciye ödülleri takdim edildi. Genç sporcular, madalya ve plaketlerini sporun duayen isimlerinin elinden aldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA